Remis na Słowacji
wtorek, 04 sierpnia 2009 18:46
Grający już bez Jozefa Ciernego hokeiści Zagłębia zremisowali w kolejnym meczu sparingowym ze Žiliną 5:5.

Po zimnym prysznicu w pierwszej tercji (strata trzech bramek w ciągu pięciu minut) podopieczni Milana Skokana w drugiej doprowadzili do wyrównania, dwukrotnie za sprawą dobrej postawy obrońców – gole Kamila Duszaka i Pawła Droni. W ostataniej odsłonie oba zespoły strzeliły po dwa gole i mecz zakończył się remisem. Podobnie jak przed rokiem w karnych lepsze było Zagłębie. Kolejnym sparingpartnerem sosnowiczan będzie Naprzód Janów.

MsHK Žilina - Zagłębie Sosnowiec 5:5 (3:1, 0:2, 2:2) k. 0:1

Bramki dla MsHK Žilina: Rosenberg (3‘), Turoň-Barinka (4‘), Hreus-Turoň-Barinka (8‘),42. Drrevenák-Turoň-Hreus (42‘), Barinka (54)

Bramki dla Zagłębia: Sarnik (12‘),Duszak-Podlipni (27‘), Dronia-Podlipni-Różański (35‘), Luka-Opatovsky (44‘), Sarnik-Luka-Opatovsky (54‘) oraz T.Kozłowski (karny)

MsHK Žilina: Lizák – Ondrej, Urban – Drevenák, Palovčík, Hrivík – Rúfus, Turoň – Brandis, Hreus, Barinka - Senko, Kolarz – Vala, Koložváry, Hájnik – Sekáč, Krčula - Kubiš, Valášek, Rosenberg

Zagłębie Sosnowiec: Dzwonek – Kuc, Gavlas, Jaros, Jakubik, Podsiadło – Marcińczak, Banaczczak, Opatovsky, Sarnik, Luka – Dronia, Duszak, Podlipni, Koszarek, Różański – Pawlak, Gabryś, M. Kozłowski, T. Kozłowski, Da Costa.