banner
logo2
 
Wiadomości
Piłkarsko-hokejowa sobota
środa, 22 lutego 2017 09:55

Rundę wiosenną na Stadionie Ludowym piłkarze Zagłębia rozpoczną o godzinę wcześniej niż planowano tj. 17:00. Termin spotkania uległ zmianie ze względu na planowany finał play-off w hokeju na lodzie. Dzięki temu kibice po meczu będą mogli podstawionymi autobusami dojechać na sosnowieckie lodowisko.

Więcej…
 
Historyczne zwycięstwo Zagłębia
niedziela, 19 lutego 2017 22:11

29:0 – dzisiejszy wynik z UKH Dębica przechodzi do historii hokejowego Zagłębia. W niedzielne popołudnie sosnowiczanie odnieśli najwyższy wynik w seniorskich rozgrywkach w historii klubu. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest 2:0 dla podopiecznych Waldemara Klisiaka. Trzeci mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę w Dębicy. W drugiej parze półfinałowej Naprzód Janów również prowadzi z HOKEJ Poznań 2:0.

Szczegóły dzisiejszego pojedynku

 
Fotorelacja: Zagłębie - Dębica (mecz nr. 2)
niedziela, 19 lutego 2017 21:57

Prezentujemy fotorelację z dzisiejszego spotkania play-off z UKH Dębica. Niedzielna wygrana jest najwyższą w historii sosnowieckiego-hokejowego Zagłębia Sosnowiec. Fot. Sławomir Bomba.

Przejście do fotorelacji

 
Fotorelacja: Zagłębie - Dębica
niedziela, 19 lutego 2017 13:29

Prezentujemy fotorelację z pierwszego pojedynku play-off z UKH Dębica. Fot. Sławomir Bomba.

Przejście do fotorelacji

 
Wysokie zwycięstwo na początek
sobota, 18 lutego 2017 21:55

Jednostronne widowisko – tylko tyle można napisać o przebiegu dzisiejszego pojedynku z UKH Dębica. Sosnowiczanie raz po raz punktowali rywala nie tracąc żadnego gola. Warto wspomnieć, że w naszej drużynie wystąpił dzisiaj Michał Bernacki, któremu dano szansę debiutu w pierwszej drużynie(zanotował trzy asysty). W rywalizacji do trzech zwycięstw jest 1:0 dla Zagłębia. Kolejne spotkanie jutro ponownie w Sosnowcu. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Szczegóły dzisiejszego pojedynku

 
Zaczynamy play-off
czwartek, 16 lutego 2017 19:00

Już w najbliższy weekend drużyna Zagłębia Sosnowiec rozpocznie walkę o awans do ekstraligi. Przeciwnikiem sosnowiczan w półfinale play-off będzie drużyna UKH Dębica. W rywalizacji do trzech zwycięstw pierwsze dwa pojedynki zostaną rozegrane w Sosnowcu. – Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny w najważniejszych meczach sezonu. Wiadomo, że play-offy rządzą się swoimi prawami więc emocji na pewno nie zabraknie – zaprasza prezes hokejowego Zagłębia, Dariusz Kisiel. Informujemy również, że na portierni lub w sekretariacie klubu dostępne są plakaty meczowe.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 257