logo2

Wiadomości
Kompleks JKH trwa nadal
niedziela, 20 października 2019 21:53

Wysoką porażkę zanotowali w niedzielne popołudnie hokeiści Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Marcina Kozłowskiego przegrali z JKH GKS Jastrzębie do zera.

Więcej…

Piękno hokeja na Zimowym
piątek, 18 października 2019 21:13

Tak dramatycznego pojedynku nie było już dawno. Zagłębie mimo, że prowadziło do 51 minuty dwoma bramkami ostatecznie przegrało w dogrywce. Do zgarnięcia pełnej puli punktów sosnowiczanom zabrakło ośmiu sekund.

Więcej…

Wygrana po karnych
wtorek, 15 października 2019 20:47

Zagłębie Sosnowiec z kolejnym zwycięstwem. W rozegranym awansem pojedynku sosnowiczanie po rzutach karnych pokonali Comarch Cracovię 3:2.

Więcej…

Awansem z Cracovią
wtorek, 15 października 2019 12:22

We wtorek 15 października sosnowiczanie podejmą na własnym lodzie drużynę Comarch Cracovii. Spotkanie 21 kolejki zostanie rozegrane  awansem ze względu na udział krakowian w Pucharze Kontynentalnym.

„GieKSa” pokonana. „Mietek” bohaterem
niedziela, 13 października 2019 19:34

Zwycięska seria trwa. W niedzielnym meczu hokeiści Zagłębia pokonali po dogrywce GKS Katowice 3:2. Zwycięskiego gola w dogrywce zdobył Dominik Nahunko.

Więcej…

Spóźnieni ale zwycięscy
sobota, 12 października 2019 08:45

Hokeiści Zagłębia wygrali w Krakowie. Mimo, że podopieczni Marcina Kozłowskiego przez awarię autobusu dotarli na lodowisko po godzinie 18:00 to zagrali dobre spotkanie. Podziękowania należą się również gospodarzom, którzy przez tą sytuację pozwolili na opóźnienie rozpoczęcia pojedynku o piętnaście minut.