banner
logo2
 
Wiadomości
Fotorelacja: Zagłębie-SMS Katowice
niedziela, 19 listopada 2017 21:04

Komplet punktów podczas weekendowych pojedynków z SMS U18 Katowice wywalczyli hokeiści Zagłębia Sosnowiec. W sobotę podopieczni Marcina Kozłowskiego wygrali 5:3, zaś w niedzielę 7:1. Prezentujemy fotorelację z niedzielnego spotkania. Fot. Sławomir Bomba.

Przejście do fotorelacji (kliknij tutaj)

 
Wznawiamy rozgrywki
sobota, 18 listopada 2017 08:56

Po dwóch tygodniach przerwy hokeiści Zagłębia Sosnowiec wracają do ligowych zmagań. Rywalem sosnowiczan będzie SMS U-18 Katowice. Przypomnijmy, że od tego sezonu "szkółka" przeniosła się do Katowic po kilkunastu latach bytu przy ulicy Zamkowej. W weekendowych meczach zabraknie jeszcze Łukasza Kulika, który czeka na swój pierwszy występ w barwach Zagłębia Sosnowiec. Wbrew pozorom mogą być to ciekawe pojedynki, gdyż w każdym meczu katowiczanie walczyć muszą o jak najlepszy wynik.

 
Powrót Kulika
sobota, 04 listopada 2017 19:17

Łukasz Kulik wraca do Zagłębia Sosnowiec. Defensor, który sezon rozpoczął w Naprzodzie Janów zdecydował się zmienić barwy klubowe. O przejściu do naszego zespołu zadecydowały zaległości finansowe w katowickiej drużynie oraz chęć pomocy sosnowiczanom w walce o awans do ekstraligi.

 
Fotorelacja: Zagłębie-Poznań
niedziela, 29 października 2017 21:19

Do ostatnich sekund niedzielnego pojedynku hokeiści Hokej Poznań walczyli o wywalczenie remisu. Ostatecznie to Zagłębie Sosnowiec mogło cieszyć się z kompletu punktów wygrywając 5:4. Prezentujemy fotorelację z tego spotkania. Fot. Sławomir Bomba.

Przejście do fotorelacji (kliknij tutaj)

 
Przerwa Bernata
niedziela, 29 października 2017 20:48

Tobiasz Bernat przez minimum dwa najbliższe tygodnie będzie musiał odpocząć od hokeja. Podczas sobotniego pojedynku z Hokej Poznań po ataku rywala zawodnik doznał urazu wiązadła kolanowego. Przypomnijmy, że napastnik powrócił do gry kilkanaście dni temu, gdyż wcześniej wracał do zdrowia po wypadku samochodowym.

 
Fotorelacja: Zagłębie-Poznań
sobota, 28 października 2017 21:49

Kolejne trzy punkty do swojego ligowego dorobku dopisać mogą hokeiści Zagłębia Sosnowiec. W sobotnim meczu sosnowiczanie pokonali Hokej Poznań 9:2. Prezentujemy fotorelację z tego spotkania. Fot. Sławomir Bomba.

Przejście do fotorelacji (kliknij tutaj)

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 261