Mglisto na „Zimowym”
środa, 12 sierpnia 2015 21:52

Hokeiści Zagłębia po raz drugi w tym tygodniu rozegrali kontrolne spotkanie z Polonią Bytom. Po poniedziałkowej porażce dzisiaj lepsi byli sosnowiczanie, którzy wygrali 5:2 (2:0, 2:2, 1:0).

Podobnie jak wczoraj podczas sparingu z Naprzodem hokeiści musieli zmagać się z problemem na tafli. Tym razem nie było to związane z topniejącym lodem, lecz z mgłą która uniemożliwiała swobodne rozgrywanie krążka.

Mgła na "Zimowym" [fot. KB]

Obie drużyny kilkukrotnie rozganiały chmury mgły poprzez szybkie jeżdżenie wokół całej tafli. Dzisiejsze spotkanie składało się z trzech tercji po ok. 35 minut.

Wynik końcowy powinien być wyższy, lecz sędzia nie uznał prawidłowego gola Shejnikohovicha i jednej bramki dla Polonii.

Bramki dla Zagłębia: Stojek, Rutkowski, Jaros(dwie) oraz Cherniadiev

Zagłębie: Kieler(od 45 min Nowak) – Kuc, Krawczyk, Wąsiński, Kozłowski T., Kozłowski M. – Kruczek, Andrejkiv, Nahunko, Mikhulchik, Cherniadiev – Jaskólski J., Kowalówka, Jaros, Rutkowski, Baca – Bzdyl, Krupiński, Shejnikohovich, Stojek, Jaskólski A. oraz Kafel.