logo2

Rewanż dla Polonii
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 20:12

W rewanżowym pojedynku Zagłębie Sosnowiec przegrało z Polonią Bytom 5:7. Ze względu na upały i stan lodu rozegrano dwie połowy po ok. 35 minut, w których skuteczniejsi byli hokeiści ze Śląska. Jutro podopieczni Mieczysława Nahunko podejmą Naprzód Janów.

W pierwszej połowie spotkania bramki Zagłębia strzegł Bartłomiej Nowak, w drugiej między słupkami stanął Łukasz Białek. W kontrolnym meczu wystąpili dzisiaj Jarosław Kuc oraz Patryk Bzdyl. Starszy z Kanadyjczyków z polskim paszportem nie mógł dzisiaj wystąpić z powodu naciągnięcia pachwiny.

Bramki dla Zagłębia Sosnowiec zdobywali kolejno: Bzdyl, Kowalówka, Cherniadiev, Stojek oraz T. Kozłowski.

Zagłębie: Nowak(od 35 min Białek) – Kruczek, Kowalówka, Jaskólski A., Kozłowski T., Kozłowski M. – Jaskólski J., Krawczyk, Jaros, Rutkowski, Wąsiński – Bzdyl, Kuc,Andrejkiv, Mikhulchik, Cherniadiev – Krupiński, Pędraś, Baca, Stojek, Nahunko