banner
logo2
 
Pawłowski: Cieszymy się ze zwycięstwa
piątek, 16 października 2015 21:54

Zagłębie w końcu wygrało wyjazdowe spotkanie. Trener Jerzy Pawłowski pozytywnie ocenił występ sosnowiczan.

 

- Cieszymy się z tego zwycięstwa, bo ostatnio nie szło nam najlepiej. Mieliśmy na swoim koncie serię pięciu porażek z rzędu, graliśmy bardzo nieskutecznie, a kilku naszych zawodników nie potrafiło się przełamać. Jestem zadowolony, że nasi podopieczni pozbierali się po dwóch bramkach straconych tuż na początku trzeciej tercji, po karnym i uderzeniu z dystansu - przekazał na łamach portalu Hokej.Net trener Jerzy Pawłowski.

Szkoleniowiec ocenił również nowych zawodników, którzy dzisiaj zadebiutowali w naszej drużynie.

- Dziś dobrze zaprezentowali się dwaj nowi zawodnicy: Adam Řehák i Nikita Markowski. Wydaje się, że są tymi ogniwami, których w zespole nam brakowało - dodał.