banner
logo2
 
Nahunko: Postawa rozczarowała
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 21:07

Zagłębie przegrało swój kolejny sprawdzian w ramach przygotowań do sezonu 2015/2016. Szkoleniowiec Zagłębia przyznał, że drużyna czeka na kolejne wzmocnienia.

 

- Po porannym treningu otrzymaliśmy prośbę od Polonii, by rozegrać ten sparing. Nie mieliśmy jakiś większych zadań do wykonania w tym meczu. Niestety postawa niektórych naszych zawodników bardzo rozczarowała. Szukamy wzmocnienia w bramce, lecz nie mamy zbyt dużego pola do manewru. Spodziewamy się kolejnych zawodników, którzy mają przyjechać na testy do Sosnowca – powiedział po meczu trener Mieczysław Nahunko.

Szkoleniowiec ocenił również postawę zawodników, którzy dzisiaj debiutowali w naszych barwach.

- Jarek Kuc musi wejść w cykl treningowy. Widać, że ma zaległości jednak już w meczu z Polonią pokazał to, czego szukamy w obrońcach. Potrafił przytrzymać krążek i dograć do partnera. Wiadomo, że nie ma tego zgrania z innymi jednak myślę, że warto dać mu szansę. Młodszy z braci Bzdyk również pokazał się z dobrej strony. Dobrze prezentuje się także Sebastian, lecz dzisiaj nie mógł wyjechać na lód z powodu naciągnięcia pachwiny – zakończył trener.