banner
logo2
 
Baca: Inny hokej
środa, 18 marca 2015 22:40

Sebastian Baca zdobywając bramkę w 35 minucie drugiego spotkania w Toruniu uspokoił grę naszej drużyny, która chwilę wcześniej w dziwnych okolicznościach straciła bramkę. Trafienie pozwoliło naszej drużynie kontynuować rozważną grę i realizowanie założeń taktycznych.

 

- Wczoraj zagraliśmy naprawdę słabe spotkanie. Dzisiaj zdecydowanie był to inny hokej. Opanowaliśmy sytuację na lodzie w szczególności biorąc pod uwagę grę z tyłu. Wpadły nam dwie szczęśliwe bramki i gra nam się ułożyła. Taki jest hokej, często jeden moment decyduje o losach meczu. My cieszymy się ze zwycięstwa, gdyż teraz rywalizacja przenosi się do Sosnowca - podsumował spotkanie Baca.

Młody napastnik wykończył trójkową akcję wypracowaną przez kolegów z ataku.

- Dzięki bramce na 3:1 odskoczyliśmy rywalowi, nie było już takiego bliskiego kontaktu. Następnie Łukasz zdołał pięknym strzałem z "wąsów" podwyższyć dając nam trochę więcej spokoju. Przed nami dwa kolejne mecze i zobaczymy jak dalej potoczy się ta walka - dodał Baca.

DS[Toruń]