banner
logo2
 
Nahunko: Zagraliśmy agresywnie
środa, 11 marca 2015 21:58

Zagłębie Sosnowiec dzięki środowej wygranej wyrównało stan rywalizacji. Po dzisiejszym spotkaniu na gorąco mecz dla naszego serwisu podsumował szkoleniowiec sosnowiczan, Mieczysław Nahunko.

- Było to diametralnie inne spotkanie w porównaniu z naszym pierwszym występem. Zagraliśmy dzisiaj bardziej agresywnie dzięki czemu przejęliśmy inicjatywę na lodzie. Nie daliśmy szans rywalowi na stworzenie większego zagrożenia przed naszą bramką. Zawodnicy przeprowadzali szybkie kontry i też dzięki temu udało się nam utrzymać korzystny wynik do końca. Nadal nie rozumiemy jak mogliśmy zagrać tak fatalnie w niedzielę – podsumował Mieczysław Nahunko.

Szkoleniowiec Zagłębia postawił ponownie na Tomasza Dzwonka, który dzisiaj zachował czyste konto.

- Bardzo dobrze dzisiaj w bramce zagrał Tomek Dzwonek. Mieliśmy lekkie wątpliwości po jego pierwszym występie, jednak postawiliśmy na niego. On w pełni się zrehabilitował – dodał trener.

Zagłębie postawiło na prosty, a zarazem skuteczny hokej, co zaprocentowało w każdej z tercji.

-Mieliśmy dużo sytuacji strzeleckich. Nie kombinowaliśmy i przestaliśmy w końcu grać po rogach. Zagraliśmy skuteczny i prosty hokej. Rywalizacja wraca do Sosnowca i po to przyjechaliśmy do Gdańska – zakończył Nahunko.

(DS)