banner
logo2
 
Pierwsze kontrakty
poniedziałek, 09 maja 2011 20:43

Wiemy już kto związał się z umowami na nadchodzący sezon z Zagłębiem Sosnowiec. Kontrakty zawarte z obecnym zarządem będą aneksowane gdy spółka nabierze mocy prawnej.

Roszady w składzie nastąpiły w każdej formacji. W chwili obecnej Zagłębie będzie mogło skorzystać z trójki bramkarzy – Tomasz Dzwonek, Zbigniew Szydłowski oraz Wojciech Romanowski.

W defensywie zabraknie na pewno Łukasza Kulika i Oktawiusza Marcińczaka. Ten pierwszy porozumiał się już z Cracovią, zaś drugi zawiesił łyżwy na kołku i zajął się prowadzeniem firmy. Z dotychczasowych zawodników umowy przedłużyli już Andrzej Banaszczak, Rafał Cychowski, Kamil Duszak, Jarosław Kuc, Jakub Jaskólski. Do zespołu dołączyli Bartłomiej Stępień, Krzysztof Kozłowski oraz Michał Działo.

Odejście braci Kozłowskich to w chwili obecnej największe osłabienie siły „napadu”. Kontraktami z zespołem związali się już napastnicy: Tobiasz Bernat, Jarosław Dołęga, Łukasz Podsiadło, Artur Ślusarczyk, Łukasz Zachariasz, Karol Golec, Michał Jarnutowski, Łukasz Kisiel, Mateusz Białek oraz Mateusz Bernat.

Jutro kontrakty pertraktować będą Martin Voznik oraz Rafał Twardy. Bliski porozumienia jest również Łukasz Korzeniowski.

(DS)