Lanie w Krakowie
wtorek, 26 stycznia 2021 20:53

Zagłębie Sosnowiec poniosło porażkę z Cracovią aż 1:8.

W bramce sosnowiczan zadebiutował Tadas Ramanauskas. Niestety był to debiut bolesny, bowiem w pierwszej tercji został pokonany pięciokrotnie przez rywali i po przerwie zmienił go Michał Czernik. Gospodarze dołożyli jeszcze trzy trafienia i ich licznik zatrzymał się na ośmiu. Honorowe trafienie dla Zagłębia zanotował Evgeni Nikiforov.

Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 8:1 (5:1, 3:0, 0:0)

1:0 - David Goodwin - Darcy Murphy, Martin Dudaš (2:25)

2:0 - Erik Němec - Jiří Gula, Taavi Tiala (3:39)

3:0 - David Goodwin - Martin Dudaš, Damian Kapica (4:48)

3:1 - Evgeni Nikiforov - Ruslan Bashirov, Andrei Dubinin (13:00)

4:1 - Darcy Murphy - Damian Kapica, Aleš Ježek (16:46)

5:1 - Taylor Doherty - David Goodwin, Damian Kapica (19:29, 5/4)

6:1 - Aleš Ježek - Richard Nejezchleb, Luke Ferrara (21:19)

7:1 - Michal Gutwald - Martin Dudaš, Erik Němec (34:21)

8:1 - Tomáš Franek (38:45)

Sędziowali: Daniel Lipiński, Patryk Pyrskała (główni) - Maciej Byczkowski, Michał Gerne (liniowi)

Minuty karne: 6 - 2

Strzały: 41-16

Widzów: Mecz bez udziału publiczności.

Cracovia: Kowalówka (Hebda n/g) - Doherty, Ježek; Ferrara, Welsh, Nejezchleb - Dudaš, Gutwald; Murphy, Goodwin, Kapica - Gula, Šaur; Tiala, Němec, Franek - Gosztyła; Widmar, Drzewiecki, Kamiński

Zagłębie: Ramanauskas (20:00 Czernik) - Khoperia, Rodionow; Nikiforov, Dubinin, Bashirov - Syroezhkin, Naróg; Smal, Rutkowski, Rybchik - Ļeščovs, Luszniak; Sikora, Kozłowski, Blanik - Domogała, Gniewek; Piotrowski, Kulas, Stojek