Bezbarwnie z Gdańskiem
środa, 04 grudnia 2019 19:34

We wczorajszym spotkaniu Zagłębie przegrało z Lotosem PKH Gdańsk 1:4.

Mecz w wykonaniu Zagłębia był słaby. Goście już po niespełna 14 minutach prowadzili 3:0. Bramkę na 3:1 zdobył  dla sosnowiczan Tomasz Kozłowski. To było jednak wszystko, co mogli ugrać w tym meczu gospodarze. Na początku drugiej tercji wynik meczu ustalił Filip Pesta.

Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk 1:4 (1:3, 0:1, 0:0)

0:1 - Vlastimil Bilčík - Petr Polodna (05:21)

0:2 - Szymon Marzec - Tomasz Pastryk (50:50)

0:3Szymon Marzec - Jan Steber, Petr Polodna (13:11, 5/4)

1:3 - Tomasz Kozłowski - Michał Bernacki, Wiaczesław Triasunow (19:32)

1:4 - Filip Pesta - Szymon Marzec, Oskar Lehmann (21:42)

Sędziowali: Paweł Breske, Patryk Pyrskała (główni) - Daniel Lipiński, Sebastian Machel (główni)

Strzały: 35 - 32.

Minuty karne: 14 - 12.

Widzów: 200.

Zagłębie: Radziszewski (2); od 21:43 Czernik (2) - Cunik (2), Horzelski; Nahunko, Salamon, Stoklasa - Kaluža (2), Triasunow; Oriechin, Karczocha, Garszyn - Działo, Charousek (2); Bernacki, Bucenko, Kozłowski (2) - Piotrowski; Jarosz, Sikora (2), Stojek, Jaskólski.

Lotos: Fučík - Bilčík, Szurowski(2); Steber (2), Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij (2); Stasiewicz, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann (2); Danueluk, Pesta (2), Marzec (2) oraz Mocarski, Wołoszyk.