logo2

Porażka w Toruniu
niedziela, 01 grudnia 2019 20:26

Nie udał się wyjazd w dniu dzisiejszym hokeistom Zagłębia do Torunia, którzy ulegli gospodarzom 2:3.

Po pierwszej części gry gospodarze prowadzili jedną bramką. W drugiej sosnowiczanie zdobyli 2 gole (strzelcami byli zawodnicy drużyny toruńskiej). W trzeciej tercji Jegor Fieofanow najpierw doprowadził do remisu wykorzystując grę w przewadze swojego zespołu, a na 10 sekund przed końcem gry pogrążył Zagłębie zdobywając zwycięską bramkę.

KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

1:0 - Artiom Sadrietdinow - Dienis Sierguszkin (11:57)

1:1 - Robert Karczocha (25:02)

1:2 - Siemion Garszyn - Damian Tyczyński, Robert Karczocha (34:23, 5/4)

2:2 - Jegor Fieofanow - Jewgienij Jeriomienko, Jegor Szkodienko (47:39, 5/4)

3:2 - Jegor Fieofanow - Artiom Sadrietdinow, Dienis Sierguszkin (59:50)

Sędziowali: Bartosz Kaczmarek, Mariusz Smura (główni) - Grzegorz Cudek, Artur Hyliński (liniowi)

Strzały: 31 - 25.

Minuty karne: 14 (w tym 10 min. za niesportowe zachowanie dla Artioma Sadrietdinowa) - 12.

Widzów: 1112.

Energa: Spěšný - Kozłow, A. Jaworski; Dołęga, Fraszki, Kalinowski - Szkodienko, Jeriomienko; Sadrietdinow, Fieofanow, Sierguszkin - Gribieniuk, Smirnow; Wołżankin, J. Jaworski, Olszewski - Gazda, Skólmowski; Mazurkieiwcz, Naparło, Minge.

Zagłębie: Radziszewski - Cunik, Salamon; Nahunko, Tyczyński, Stoklasa - Kaluža, Triasunow; Oriechin, Karczocha, Garszyn - Działo, Charousek; Kozłowski, Butsenko, Bernacki - Khoperia, Horzelski; Sikora, Stojek, Jaskólski.