logo2

Zwycięstwo z Janowem
sobota, 05 października 2019 15:53

W piątkowym spotkaniu rozegranym na Stadionie Zimowym Zagłębie wygrało z Naprzodem Janów 6:2.

Przed rozpoczęciem spotkania minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego Milana Skokana, byłego trenera Zagłębia.  Pierwsza tercja przebiegała pod dyktando Zagłębia, które strzeliło 3 bramki. Naprzód zdołał odpowiedzieć bramką z gry w przewadze. W drugiej odsłonie dwie bramki zdobyli gospodarze. Trzecia tercja zakończyła się remisem i to Zagłębie mogło się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów.

Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 6:2 (3:1, 2:0, 1:1)

6:2 - Maksim Kondraszow (49:55).

Sędziowali: Marcin Polak, Paweł Breske (główni) - Grzegorz Cudek, Szymon Urbańczyk (liniowi)

Strzały: 50-18.

Minuty karne: 6-12.

Widzów: 400.

Zagłębie Sosnowiec: Czernik - Duszak, Charousek; Kozłowski, Butsenko, Stoklasa - Podsiadło, Triasunow; Oriechin, Karczocha, Garszyn – Cunik (2), Horzelski; Biernacki, Słaboń, Nahunko – Kaluža (2), Khoperia; Blanik, Stojek, Jaskólski (2).

Naprzód Janów: Krofta – Ames (2), Syrojeżkin; Citok, Kondraszow, Kapłon (2) – Krokosz (2), Sarna (2); Wąsiński, Piper (2), Wróbel – Stępień( 2), Bodora; Gorzycki, Skrodziuk, Ksiondz oraz Niedźwiedź.