logo2

Unia za mocna
piątek, 27 września 2019 20:38

W meczu 5 kolejki PHL Zagłębie Sosnowiec przegrało w wyjazdowym spotkaniu z Unią Oświęcim 1:4.

Gospodarze tego spotkania objęli prowadzenie w 13 minucie gry zdobywając bramkę w przewadze. Druga tercja okazała się szczęśliwa dla Zagłębia. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył Siemion Garszyn wykorzystując wygrane wznowienie Roberta Karczochy. W ostatniej odsłonie gry Unia strzeliła 3 gole (w tym dwa w samej końcówce spotkania) i zdobyła komplet punktów. Hat tricka w tym spotkaniu zaliczył gracz gospodarzy Anatolij Protasenja.

W najbliższej kolejce Zagłębie pauzuje. W kolejnej podejmie na własnym lodowisku GKS Tychy.

Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

1:0 - Anatolij Protasenja - Aleksiej Trandin, Peter Bezuška (12:36, 5/4),

1:1 - Siemion Garszyn - Robert Karczocha (22:10),

2:1 - Anatolij Protasenja -  Peter Bezuška (46:07),

3:1 - Andrej Themár - Miroslav Zaťko (58:44, 5/6, do pustej bramki)

4:1 - Anatolij Protasenja - Patrik Luža (59:23),

Sędziowali: Patryk Kasprzyk, Maciej Pachucki (główny) – Maciej Byczkowski, Szymon Urbańczyk (liniowi)

Minuty karne: 0-10.

Strzały: 40-27.

Wznowienia: 37-27.

Widzów: 1900.

Unia: Saunders – Pretnar, Wanacki; Koblar, Kalan, Themár – Luža, Bezuška; Przygodzki, Trandin, S. Kowalówka – Zaťko, Šaur; Krzemień, Wanat, Protasenja –  P. Noworyta, M. Noworyta; Prusak, Dudkiewicz, Malicki.

Zagłębie: Radziszewski (2) – Podsiadlło, Charousek, Bernacki, Butsenko (2), Stoklasa – Cunik, Horzelski (2); Kozłowski, Słaboń, Salamon – Kaluža, Triasunow (2); Oriechin, Karczocha, Garszyn – Działo; Sikora (2), Nahunko, Jaskólski oraz Stojek.