logo2

Udane rozpoczęcie play-out
niedziela, 17 lutego 2019 21:29

W pierwszym meczu rundy play-out Zagłębie Sosnowiec pokonało na własnym lodzie Orlika Opole 6:2.

W pierwszej tercji dość niespodziewanie goście prowadzili 2:0. Zagłębie zdołało jeszcze w tej części gry doprowadzić do remisu. W drugiej i trzeciej tercji gole zdobywali już tylko gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 6:2. Kolejny mecz (ze względu na wycofanie się Polonii Bytom z meczów play-out) Zagłębie zagra na wyjeździe ze zwycięzcą rozgrywek I ligi Naprzodem Janów.

Zagłębie Sosnowiec - Orlik Opole 6:2 (2:2, 3:0, 1:0)

0:1 Władisław Zorin - Grzegorz Radzieńciak, Kim Miettinen (03:20, 5/4)

0:2 Sebastian Szydło - Władisław Zorin, Alexis Svitac (12:43)

1:2 Michał Bernacki - Michał Działo, Kamil Charousek (15:02, 5/4)

2:2 Tomáš Káňa - Vladimír Luka (19:55)

3:2 Filip Stoklasa - Łukasz Rutkowski, Kamil Charousek (28:10)

4:2 Vladimír Luka - Tomáš Káňa - Filip Stoklasa (31:01)

5:2 Nikita Butsenko - Kamil Charousek (39:54, 5/4)

6:2 Damian Słaboń - Błażej Salamon, Tomasz Kozłowski (47:29)

Sędziowali: Robert Długi (główny) - Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik (liniowi)