logo2

Trzeci raz z rzędu 1:4
niedziela, 02 grudnia 2018 20:13

Nie udał się wyjazd drużynie Zagłębia do Oświęcimia. Zamiast zdobyczy punktowej ponownie doznali porażki w stosunku 1:4.

Po pierwszej remisowej tercji w drugiej szansy na prowadzenie zespołu Zagłębia nie wykorzystał Vladimir Luka (nie strzelił karnego). Oświęcimianie natomiast potrzebowali zaledwie dwóch minut by wyjść na dwubramkowe prowadzenie. W trzeciej tercji dołożyli jeszcze jednego gola i mecz zakończył się ponownie porażką Zagłębia 1:4.

Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

1:0 - Aleš Ježek - Sebastian Kowalówka, Dariusz Gruszka (03:25),

1:1 - Filip Stoklasa - Tomasz Kozłowski (10:00),

2:1 - Mateusz Adamus - Miloslav Jáchym, Sebastian Lipiński (31:33, 5/4)

3:1 - Dariusz Wanat - Damian Piotrowicz, Juha Kiilholma  (33:33, 6/5)

4:1 - Dariusz Gruszka - Sebastian Kowalówka,  Jan Daneček (41:35),

Sędziowali: Włodzimierz Marczuk (główny) – Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz (liniowi).

Minuty karne: 8-8.

Strzały: 34-25.

Widzów: ok. 1000.

Unia: Lipiński – Šaur, Vehmanen; Tabaček (2), Kiilholma (2), Themár – Bezuška, Ježek (2); S. Kowalówka, Daneček (2), Gruszka - Jáchym (2), Maciejewski; Piotrowicz, Wanat, Adamus oraz Paszek.

Trener: Jiří Šejba

Zagłębie: Radziszewski – Akimoto, Podsiadło (2), Stoklasa (2), Słaboń, T. Kozłowski – Domogała, Horzelski; Luka, Butsenko, Káňa – Charousek (2), Działo; A. Jaskólski, Rutkowski, Bernacki oraz Jarosz, Sikora, Stojek, Piotrowski.

Trener: Marcin Kozłowski.