logo2

Niemoc trwa
wtorek, 25 września 2018 21:01

W kolejnym spotkaniu PHL nie udało się hokeistom Zagłębia przywieźć zdobyczy punktowej z Oświęcimia. Znowu o końcowym wyniku zadecydowały kary i gra w osłabieniu.

Po remisowej pierwszej tercji w drugiej Zagłębie straciło dwie bramki grając w liczebnym osłabieniu. W trzeciej wynik nie uległ zmianie i to Unia cieszyła się z ważnych punktów.

Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
0:1 - Michał Bernacki - Vladimír Luka, Tomáš Káňa (02:54)
1:1 - Andrej Themár - Radim Haas, Peter Tabaček (13:45, 5/4)
1:2 - Tomasz Kozłowski - Łukasz Rutkowski, Damian Słaboń (14:26)
2:2 - Dawid Maciejewski - Andrej Themár. Jakub Šaur (15:30),
3:2 - Kamil Paszek - Sebastian Kowalówka, Jan Daneček (22:35, 5/4)
4:2 - Dariusz Gruszka - Jan Daneček (24:22, 5/3)

Sędziowali: Mariusz Smura (główny) - Dawid Pabisiak, Patryk Puławski (liniowi).
Minuty karne: 10-20 (w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Rafała Radziszewskiego).
Strzały: 30-31.
Widzów: ok. 800.

Unia: Fikrt - Jáchym (2), Bezuška; S. Kowalówka (2), Daneček, Gruszka - Maciejewski, Šaur (2); Themár, Haas, Tabaček (2) - Gabryś (2), A. Kowalówka; Piotrowicz, Paszek, Wanat oraz Malicki.
Trener: Jiří Šejba

Zagłębie: Radziszewski (12) - Działo, Charousek; Rutkowski, Słaboń, Kozłowski - Martinka, Kaluža; Luka, Káňa (4), Bernacki - Horzelski, Podsiadło (4); A. Jaskólski, Stojek, Jaroš - Gniewek, J. Jaskólski; Pędraś, Sikora, P. Jarosz.
Trener: Marcin Kozłowski