banner
logo2
 
Idzie nowe!
poniedziałek, 28 września 2015 15:13

Łukasz Bułanowski porozumiał się z działaczami sosnowieckiego Zagłębia i już jutro rozpocznie treningi z zespołem. Niebawem na „Stadionie Zimowym” pojawią się kolejni nowi zawodnicy.

Bułanowski w minionym sezonie w barwach klubu ze stolicy w 19 spotkaniach zdobył w sumie 13 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej(5 bramek oraz 8 asyst). W swojej sportowej karierze reprezentował również Ciarko PBS Bank KH Sanok zdobywając Puchar Polski oraz mistrzostwo kraju. Zawodnika czekają jeszcze badania lekarskie, po których podpisze kontrakt.

W środę do Sosnowca przyjedzie kolejnych dwóch zawodników ze Słowacji.

- Na razie wstrzymajmy się z szybkimi decyzjami. Zobaczymy co pokażą na lodzie. Jeden z nich jest obrońcą zaś drugi napastnikiem – przekazali działacze sosnowieckiego klubu.

To nie koniec pozytywnych informacji dotyczących naszej drużyny bowiem pod koniec tygodnia na treningach pojawi się fiński napastnik(trwają rozmowy, które mają ustalić szczegóły przyjazdu zawodnika do Sosnowca).

W tym tygodniu rehabilitację po urazie kolana rozpoczyna Siarhiej Mikulczyk. Na wizytę kontrolną czeka Tobiasz Bernat, który wraca do zdrowia po urazie barku.