Porażka w Tychach
wtorek, 04 sierpnia 2015 19:12

We wtorkowym sparingu hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali z aktualnym mistrzem Polski – GKS Tychy 1:5. Jedyną bramkę dla sosnowiczan zdobył Siarhiej Mikulchik.

Tyszanie po dwóch trafieniach w pierwszej tercji na początku drugiej odsłony w ciągu czterech minut trzykrotnie pokonali Arsenje Rankoviča. Po nim między słupkami Zagłębia stanął Michał Kieler, który do końca spotkania zachował czyste konto. Honorowe trafienie dla podopiecznych Mieczysława Nahunko w 35 minucie pojedynku zanotował Mikulchik, który w sytuacji sam na sam pokonał Kamila Kosowskiego.

Kolejny sprawdzian Zagłębia za tydzień w Sosnowcu. Rywalem naszej drużyny będzie Naprzód Janów.

Zagłębie: Rankovič(od 26 min Kieler) – Kruczek, Kowalówka, Kozłowski M., Kozłowski T., Bernat – Jaskólski J., Krawczyk, Jaros, Rutkowski, Wąsiński – Andrejkiv, Gniewek, Mikhulchik, Shejnikhowich, Cherniadiev – Krupiński, Kafel, Baca, Stojek, Nahunko