10 marca 2018
Zagłębie Sosnowiec
Nesta Toruń
logo1
96
logo2
(3:2, 4:4, 2:0)
Opis spotkania

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:01 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon

1:1 09:24 EQ

Vrana Patrik Stojek Andrzej

1:2 12:13 EQ

Dołęga Jarosław Podsiadło Łukasz, Minge Daniel

2:2 17:58 +1

Rutkowski Łukasz Jaskólski Adam, Taran Pavlo

3:2 18:44 EQ

Bernat Tobiasz Stojek Andrzej

3:3 22:47 EQ

Podsiadło Łukasz Kartoshkin Maxim

3:4 26:02 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon

4:4 28:38 PS

Stolyarenko Nikolai

5:4 30:37 EQ

Bernat Tobiasz Stolyarenko Nikolai, Stojek Andrzej

5:5 33:59 -1

Minge Daniel Dołęga Jarosław

6:5 38:01 EQ

Dzehtsiarou Alaksandr Bernacki Michał, Gniewek Aleksander

7:5 38:42 +1

Demyanyuk Dmytro Jaskólski Adam, Rutkowski Łukasz

7:6 39:12 EQ

Garshin Semyon Orekhin Daniil, Korchokha Robert

8:6 55:13 +1

Jaskólski Adam Rutkowski Łukasz, Demyanyuk Dmytro

9:6 58:58 +1

Jaskólski Adam Demyanyuk Dmytro

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:16 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
17:48 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
28:38 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń PS Spowodowanie upadku przeciwnika
32:18 Garshin Semyon KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
38:23 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Atak łokciem
43:09 Stolyarenko Nikolai HK Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
52:14 Jaworski Adrian KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
52:25 Jaskólski Jakub HK Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kolanem
53:44 Korchokha Robert KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie kija przeciwnika
58:19 - KS Nesta Mires Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:03 Sikora Kamil HK Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
59:59 Kołodziej Adam HK Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem

Składy

HK Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Czernik Michał 60:00 29 23 6 79
50 Białek Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dzehtsiarou Alaksandr 1 0 1 0
19 Taran Pavlo 0 1 1 0
11 Demyanyuk Dmytro 1 2 3 0
9 Rutkowski Łukasz 1 2 3 0
23 Jaskólski Adam 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Jaskólski Jakub 0 0 0 2
89 Vrana Patrik 1 0 1 0
5 Bernat Tobiasz 2 0 2 0
7 Stojek Andrzej 0 3 3 0
95 Stolyarenko Nikolai 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kulik Łukasz 0 0 0 0
18 Uherek Filip 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 1 1 0
77 Sikora Kamil 0 0 0 2
6 Gniewek Aleksander 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kołodziej Adam 0 0 0 2
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
59 Goździewicz Paweł 0 0 0 0
27 Pędraś Kamil 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 30 21 9 70
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 1 1 2 2
15 Minge Daniel 1 1 2 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 2
10 Garshin Semyon 1 2 3 2
88 Korchokha Robert 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niedlich Szymon 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
25 Troshin Vladislav 0 0 0 0
33 Kartoshkin Maxim 0 1 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Borowicz Adrian 0 0 0 0
81 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
17 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
8 Husak Piotr 0 0 0 0
Sedziowie główni
Sędziowie liniowi
Drużyna - Zagłębie Sosnowiec
Drużyna - Nesta Toruń