07 października 2017
Nesta Toruń
Zagłębie Sosnowiec
logo1
51
logo2
(4:0, 1:1, 0:0)
Opis spotkania

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:50 EQ

Wiśniewski Marcin Husak Piotr

2:0 05:58 EQ

Korchokha Robert Skólmowski Bartosz, Podsiadło Łukasz

3:0 08:44 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon

4:0 13:49 EQ

Olszewski Dominik Garshin Semyon

5:0 23:57 EQ

Podsiadło Łukasz Garshin Semyon, Korchokha Robert

5:1 26:29 +1

Rutkowski Łukasz Jaskólski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:14 Pędraś Kamil HK Zagłębie Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
25:29 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
39:30 Rutkowski Łukasz HK Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:00 Dzehtsiarou Alaksandr HK Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:00 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:47 Stojek Andrzej HK Zagłębie Sosnowiec 2 Atak łokciem
52:48 Jarosz Patryk HK Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
59:46 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Opóźnianie gry

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 24 23 1 95
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
20 Podsiadło Łukasz 1 1 2 0
70 Garshin Semyon 0 3 3 0
10 Korchokha Robert 1 1 2 0
23 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
19 Korzestański Łukasz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 2
13 Wiśniewski Marcin 1 0 1 2
58 Husak Piotr 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Borowicz Adrian 0 0 0 0
41 Niedlich Szymon 0 0 0 0
90 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
26 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
73 Olszewski Dominik 1 0 1 0

HK Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Czernik Michał 13:49 13 9 4 69
50 Białek Łukasz 46:11 28 27 1 96

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Kafel Mateusz 0 0 0 0
16 Dzehtsiarou Alaksandr 0 0 0 2
88 Kisiel Łukasz 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 2
59 Goździewicz Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Musialik Jakub 0 0 0 0
17 Jaskólski Jakub 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 1 1 0
9 Rutkowski Łukasz 1 0 1 2
27 Pędraś Kamil 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Uherek Filip 0 0 0 0
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
57 Chernevsky Vladislav 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Onischenko Nikolai 0 0 0 0
19 Rabenda Damian 0 0 0 0
4 Janus Damian 0 0 0 0
77 Żak Michał 0 0 0 0
Sedziowie główni
Sędziowie liniowi
Drużyna - Nesta Toruń
Drużyna - Zagłębie Sosnowiec